Yangın Durdurma Ürünleri

Elektirk santralleri, Telekominikasyon ve bilgi işlem merkezleri, Demir çelik, çimento, kimya tesisleri, otomotiv ve tekstil endüstrisi, çok katlı binalar. Elektirk ve mekanik şaftların belli disiplinler altında izolasyona ihtiyacı vardır. Farklı hizmet anlayışı, Cognis Grünau kalite güvencesi ile Şaftlarınızda yangını durdurmanın tek yolu Yangın geciktirici sistemlerin kullanılmasıdır.

SEALBAGS (YASTIK)
Özel yastıkları ile şaftların geçiş yollarına kolaylıkla döşenir. Özellikle kablo değişikliği veya ilavesi muhtemel kablo geçiş yolları için idealdir. Sıcaklık ile karşılaştıklarında kabararak ve katılaşarak yangının bir bölgeden diğer bir bölgeye geçişini engeller.

MORTAR (HARÇ)
Hafif sıkıştırılmış harçtır. Kablo kanallarındaki geçiş yollarına uygulanması sırasında genişleyerek, dumanın ve yangının geçişini engeller. Uygulanması ve içinden yeni kablo çekilmesi çok kolaydır.

PANEL SEAL (KAPLAMA)
Su bazlı kaplama ile minarel yün içeren yangına dayanıklı panellerdir. Mekanik tesisat geçişleri için ideal koruma sağlar. Elektrik kablosunun akım taşıma kapasitesini etkilemez. Kötü çevre şartları ve korozyona karşı tesisatın dayanıklığını arttırır. Zararlı madde içermez.